SITA Cline Line CI

  • SITA Cline Line CI
  • Найвища якість завдяки контролю чистоти 
  • Безконтактний метод 
  • Документування рівня забруднення  
  • Виробнича система з високим рівнем надійності 
  • Скорочення витрат завдяки оптимізації виробничих процесів 
Безперервний контроль чистоти поверхні 


Технологія регулярного вимірювання флуоресцентного світіння SITA Cline Line CI є оптимальним засобом контролю ефективності процесів підготовки металу. Навіть незначні сліди масляних, жирових, мастильних забруднень або залишки ПАР можуть заподіяти шкоду якості при наступних стадіях обробки поверхні, що веде до великих витрат. Регулярна перевірка поверхні виробів забезпечує гарантію збереження необхідного рівня їх чистоти. У разі його погіршення негайно буде поданий сигнал про необхідність дій по усуненню недоліків, таких як додавання миючого агента і т.д. 


Принцип роботи
Звичайні забруднюючі матеріали , що використовуються у виробництві, такі як масла, жири та ПАР під впливом УФ випромінюють флуоресцентне світіння. Інтенсивність якого зростає із збільшенням товщини шару забруднення. 
Вбудовані в прилад джерела UV-LED викликають флуоресценцію. Фотодіод вимірює її інтенсивність. Калібрування чистоти проводиться на калібрувальній пластині зі 100% ступенем чистоти. 
Контрольні пластини з заданим ступенем чистоти використовують в якості граничного значення необхідної чистоти.

Приклад: контроль чистоти поверхні Штрипса
Високі стандарти, що висуваються до фарбування рулонної сталі, припускають високу якість її підготовки. SITA Cline Line CI безперервно вимірює рівень флуоресценції і визначає навіть найменші забруднення поверхні.
Це дозволяє технологу негайно відреагувати при зменшенні ступеню чистоти нижче порогових значень. 
SITA Cline Line CI легко налаштовується під потреби замовника і може бути встановлений з одним або з декількома датчиками у виробничих лініях для контролю як дрібних виробів, наприклад, медичної промисловості, так і для роботи з рулонної сталлю. Системне рішення для виробничих процесів 

Систему вимірювань SITA Cline Line CI можна налаштувати для вирішення індивідуальних завдань контролю кожного замовника. 
За допомогою промислового ПК чи виведення функцій контролю на централізований пункт управління SITA Cline Line CI дозволяє здійснити системний контроль за виробничим процесом. Адаптоване під замовника програмне забезпечення збереже і надасть результати вимірювань на верхній рівень управління виробництвом. 
На основі аналізу виробничого процесу та заводських умов інженери SITA адаптують SITA Cline Line CI до умов кожного замовника згідно з його вимогами.

Робочі умови

  • Відносна вологість Макс. 70%
  • Навколишня температура 10-50 °с
0.00грн.
  • Є в наявності
  • Модель: Cline Line CI

Корисні статті

Дані по цинковому грунту

Дані по цинковому грунту

На прохання наших клієнтів розміщуємо технічну документацію і дані тестів цинкового грунту EE20AC777

Підвищення вартості Порошкових Фарб

Підвищення вартості Порошкових Фарб

Шановні партнери!  Вже з 1 жовтня очікується чергове підвищення цін на порошкові фарби. Пов&

Успішний досвід багатобарвного порошкового фарбування

Успішний досвід багатобарвного порошкового фарбування

Кожен справжній майстер завжди з інтересом ставиться до досвіду колег. Сподіваємося, що читачам здас