Новий завод RGC Production в Дніпрі

29.03.2021
Переглядів: 1032

Як повідомили у Регіональній газовій компанії (РГК), вона з нуля збудувала сучасний автоматизований завод з виробництва газового обладнання RGC Production у Дніпрі. Завод вдалося збудувати в рекордний термін - за шість місяців. Він буде забезпечувати потреби в сучасному газорегулюючому обладнанні східні і південні регіони України, де проживає понад 5 млн. сімей, що споживають природний газ.

За словами Олексія Тютюнника, операційного директора РГК, компанія планує динамічно нарощувати частку сучасного газового обладнання на українському ринку і вже вивчає можливості експорту продукції RGC Production в країни ЄС.

На інноваційному заводі RGC Production в Дніпрі будуть виробляти 1000 одиниць продукції на рік. Сучасні шафові газорегуляторні пункти призначені для модернізації газорозподільних мереж в Дніпропетровській, Запорізькій, Харківській областях, а також в містах Дніпро, Харків і Кривий Ріг.

Директор заводу Дмитро Рубель, в свою чергу, повідомив, що на дніпровському заводі встановлено найсучасніше обладнання, зокрема, станок для лазерної різки металу та одразу два зварювальних робота. Також встановлена ​​потужна камера запікання порошкових фарб. Вона дозволить наносити товстий шар пластифікованої фарби і продовжити термін експлуатації обладнання до 30-35 років замість стандартних 18.

Схожі статті

І знову про два шари

І знову про два шари

Ми продовжуємо з інтересом стежити за темою нанесення двошарових порошкових покриттів, що полімеризу докладніше

Два рази фарбуємо, один раз гріємо. Ще раз про одну новинку.

Два рази фарбуємо, один раз гріємо. Ще раз про одну новинку.

Багато сфер застосування порошкових фарб передбачають необхідність нанесення двох шарів покриття. На докладніше

В очікуванні революції порошкового фарбування

В очікуванні революції порошкового фарбування

Кожен оператор порошкового фарбування стикався з моментами в роботі, коли форма виробу що фарбу докладніше